У навчальних закладах Києва тривають осінні канікули, тож освітяни  мають трохи вільного часу для свого професійного розвитку.  Днями в рамках тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності “KyivEdFest” у Центрі науково-освітніх інновацій та моніторингу відбулися тренінги, семінари, майстер-класи.

Педагоги мали можливість ознайомитися з особливостями роботи з Автоматизованою системою «Школа» та вирушити в подорож з «Освітньою картою Києва».

Презентовано аналітико-інформаційний ресурс «Статистика ЗНО-2016», створений Центром науково-освітніх інновацій та моніторингу, що дає змогу формувати аналітико-статистичні матеріали про результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.  Зокрема,  акцентовано увагу на можливостях аналізу результатів виконання кожного тестового завдання учнями конкретної школи. Під час тренінгу з тестології освітянам було запропоновано алгоритми підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

14975857_1167639133315099_473494709_o

Індивідуальний прогрес. Ознайомлено з методологією, технологією проведення індивідуального прогресу учня. Педагогам запропонована нова  психологічна гра Гюнтера Хорна.

Синдром емоційного вигорання. Ознайомлено з поняттям “синдрому емоційного вигорання”, його етапами та провокативними факторами. Було проведено тест на емоційне вигорання. Надано практичні поради щодо запобігання синдрому емоційного вигорання. Учасники взяли участь у терапевтичній грі.

Проблемні аспекти в освіті. Розкрито проблеми, що існують в організації навчально-виховного процесу, професійній діяльності учителя, навчанні, вихованні та розвитку учнів.

14958152_1167638956648450_1587996001_o

Інформує прес-служба Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *