У Житомирському національному агроекологічному університеті листопад розпочався із традиційного щорічного конкурсу художньої творчості  першокурсників, участь у якому взяли студенти всіх факультетів, а підтримати їх прийшли старші колеги та викладачі.

Мета цього конкурсу  – огляд і підтримка нових молодих талантів, активізація художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

Серед почесних гостей заходу – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори – Людмила Романчук, Іван Мартинчук, Юрій Дем’яненко, а також керівники творчих (вокальних та інструментальних) колективів агроекологічного університету.

На сцені студенти представляли гумористичні мініатюри та сценки, читали власну поезію та патріотичні вірші про Україну і її захисників, виконували пісні сучасних українських  артистів, грали на гітарі, танцювали класичні та сучасні танці, багато розповідали про студентське життя і його можливості.

«Наша молодь постійно показує, що вони не лише розумні й амбітні, але талановиті люди. Дуже важливо першокурсникам дати можливість проявити свої творчі таланти. І, як показують ці кілька днів, у нас є багато майбутніх зірок, – зазначає ректор Житомирського національного агроекологічного університет Олег Скидан. – Жодне свято, фестиваль в університеті не обходяться без участі наших студентів. Нині бачимо, що першокурсників можна сміливо залучати до цього. Приємно зазначити, що на конкурсі всіляко підтримують патріотичну тему й тему українських звичаїв і традицій, є професійний «факультетський» гумор, а ще є шалена підтримка студентів старших курсів та викладачів. Дебют наших першокурсників вдався».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету