“Для всіх, хто ще не запитав про оцінювання з фізичної культури” – так адресувала прес-служба МОНмолодьспорту своє чергове роз’яснення щодо скасування оцінювання з фізкультури:

Не дивлячись на численні роз’яснення, до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту продовжують надходити запитання щодо скасування оцінювання з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах та вимоги надати нормативні документи, які це підтверджують.

За відсутності «смаженого» охочі на свій лад розтлумачують окремі норми, що впроваджуються в школах.

Для тих, хто хоче мати достовірну інформацію повідомляємо. Так, дійсно, за новою навчальною програмою з фізичної культури для 1 – 4 класів відмінено оцінювання з цього предмета в початковій школі. З цього навчального року нова програма впроваджується з 1-го класу. Отже, тепер першокласники не отримуватимуть оцінок з фізичної культури. Учні всіх інших класів оцінюватимуться.

Наступного навчального року (2013 – 2014) нову програму буде введено вже в 1-му та 2-му класах. Учні саме цих класів не отримуватимуть оцінок з фізичної культури.

Крім того, повідомляємо, що з 1 вересня 2014 року оцінки на уроках фізичної культури не отримуватимуть учні 1-го, 2-го та 3-го класів, а з 1 вересня 2015 року – всі учні початкової школи”.

За інформацією прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *