Українських мракобісів викриває "батько" капітана Врунгеля - images 1Відомий український мультиплікатор Давід Черкаський не розуміє справжньої мети організаторів мультяшної епопеї, що розпочалася вкиданням до інтернет-простору «дослідження» «Мультфільми. Загроза для наших дітей». Анонімні автори цього шедеврального витвору стверджують, що показ мультфільмів «Губка Боб», «Лунтік», «Маша і Ведмідь», «Телепузики», «Сімпсони» та інших є «експериментом над українськими дітьми» та «спецпроектом, спрямованим на руйнування сімї та пропаганду збочень».

«Те, що мультиплікація може вплинути на дитину – це абсолютно точно, – каже митець. – Вона може прищепити їй смак –  кращий або гірший. Але тільки смак! До витворів мистецтва. А приплести сюди якісь фрейдівські мотиви, які дрімають у душі трирічної або восьмирічної дитини – це ж просто смішно! Ну які збочення?.. Яка пропаганда садизму чи гомосексуалізму? На мій погляд, це просто мракобісся. Або ж навпаки, хвора уява тих людей, які це вигадують. Що це за війна? Проти кого? Не подобаються вам мультфільми, зроблені в Росії, Америці, Європі – робіть свої! Фінансуйте нашу українську мультиплікацію. Адже в нас усі студії «стоять», а діти ж мають щось дивитися. Мені незрозуміло – чому раптом виникло це питання. Це буря у склянці води. Висмоктані з пальця претензії – незрозуміло задля якої мети.»

…Як відомо, автори скандального дослідження «насмоктали» 56 аркушів претензій, а точніше – відвертої маячні, що не налазить на жодну адекватну голову. Проте Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі збирається розглядати цю тему на одному з спеціальних засідань, що відбудеться приблизно за півтора-два місяця, після детального вивчення « ступеня загрози». Тоді ж, імовірно, буде винесений вердикт. А поки що суспільство саме може замислитися над тим, що або хто більше загрожує психічному здоров’ю українських дітей – «Сімпсони» чи хтось інший.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *