У Національному авіаційному університеті відбулися вибори  до Студентської Ради НАУ.  У результаті голосування обрано голову Студентської Ради НАУ, а також голів Студрад навчально-наукових інститутів.  

Від моменту офіційного оприлюднення результатів голосування Центральним виборчим комітетом обрані голови вступають у свої повноваження і вже взяли участь у засіданні  Вченої Ради НАУ. За словами в.о. ректора університету Володимира Ісаєнка, адміністрація не втручалася у виборчий процес, а самі вибори засвідчили відповідальність студентів за долю університету. Він закликав членів Вченої Ради НАУ «всіляко сприяти новообраним органам студентського самоврядування й разом працювати задля розвитку свого вишу».

StudRada.NAU

Інформує прес-служба НАУ

 

Один коментар до “У НАУ відновлено студентське самоврядування”
  1. Нічого не відновлено. Навпаки відбулись порушення Закону. До цього часу йдуть “розборки” студентів за участю виконуючого ректора про результати виборів. Студенти не задоволені, як вони вважають, зовнішніми втручаннями. Студенти також не розуміють, чому обраних голів Студентських рад інститутів зробили членами Вченої ради університету, адже їх туди не вибирали шляхом прямих таємних виборів, як це передбачено Законом про вищу освіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *