Днями в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся десятий ювілейний ярмарок вакансій, що традиційно зібрав провідні підприємства України та міжнародні компанії.

Учасниками X Ярмарку вакансій стали 40 компаній, серед яких постійні учасники: “САН ІнБев Україна”, “ПриватБанк”, EY, “Работа в Харькове”, ZONE3000, ММЦ “Офтальміка”, 1С-Рарус Харків, “Клуб Сімейного Дозвілля”, Sloboda Studio та ін. Вперше учасниками ярмарків вакансій стали: Freshline, AppAve, InfuseMedia, Akvelon, MobiDev, TRIM, 25 coffe roasters, Intetics, App Solutions, “Спектр-інжиніринг”.

Представниками 70% присутніх компаній є випускники ХНЕУ ім. С. Кузнеця різних років та факультетів, вони займають посади провідних фахівців у відділах HR, керівників, директорів, є засновниками бізнесу.

Ярмарок вакансій відвідали близько 900 студентів з усіх факультетів та інші охочі, які отримали чудову можливість знайти цікаві вакансії, підібрати місця проходження практики та стажування у сферах IT, виробництва, торгівлі, банківської справи, страхування, маркетингу, видавництва, аудиту, туристичного бізнесу, могли презентувати власне резюме та безпосередньо познайомитись із роботодавцями.

На брифінгу було зазначено, що співпраця університету з роботодавцями в такому форматі активно розвивається і набуває нових форматів. П’ять тренінгів, які пройшли у рамках Х Ярмарку вакансій для студентів від представників компаній-учасників дали змогу студентам повчитися в успішних бізнесменів відомих кампаній м. Харкова. Спікери поділилися рекомендаціями щодо пошуку роботи, працевлаштування та власним досвідом кар’єрного зростання. Також учасниками був зазначений високий рівень організації та проведення заходу, його важливість і корисність у сприянні знаходженню робочих місць випускниками, стимулюванні професійного становлення молодих фахівців.

5 листопада 2016 року у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся «День відкритих дверей». Абітурієнти та їхні батьки мали можливість ближче познайомитися з діяльністю університету та його досягненнями. На зустрічі були присутні понад 1000 учнів загальноосвітніх закладів м. Харкова та області,  їхні батьки. Кожен факультет яскраво презентував спеціальності. Були запрошені випускники та студенти, які поєднують роботу і навчання для обміну досвідом з потенційними абітурієнтами. Усі присутні отримали інформаційні буклети з детальною інформацією про факультети та їх спеціальності.

Інформує прес-служба  ХНЕУ ім. С. Кузнеця