Співробітники Міністерства освіти і науки України долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Працівники всіх департаментів МОН вирішили в такий спосіб підтримати українську мову та продемонструвати її важливість для суспільства.

Це дуже символічно, що така акція відбувається саме з нагоди Дня української писемності. Завдяки їй кожен українець має додаткову нагоду замислитися про роль української мови, можливо, навіть змінити своє ставлення до неї”, – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, який також долучився до написання диктанту.

Нагадуємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  – це щорічна акція, яку проводить Українське радіо ще з 2000-го року.

До написання диктанту можуть долучитися всі охочі. Достатньо лише 9 листопада озброїтись радіоприймачем, комп‘ютером, планшетом або телефоном із доступом до Інтернету, а також підготувати аркуш паперу та ручку. За бажанням, можна відправити роботу на Українське радіо для перевірки або дочекатися, поки текст з’явиться на сайті чи буде підбито підсумки в прямому ефірі, та перевірити текст власноруч.

Інформує МОН