Запрошуємо до участі у Міжнародному Інформаційному дні Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти, що відбудеться 15 листопада 2016 р. у Національному університеті фізичного виховання та спорту України.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідницьких установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у модернізації вищої освіти.

Під час Інформаційної сесії для вищих навчальних закладів та інших зацікавлених організацій буде представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус); рекомендації з підготовки проектних заявок; пріоритети співпраці з ВНЗ у різних країнах. У заході візьмуть участь представники ЕАСЕА (Брюссель), відповідальні за напрями Розвитку потенціалу вищої освіти і Жан Моне.

Час і місце проведення: 8.30-18.00, Національний університет фізичного виховання та спорту України, вул. Фізкультури 1, м. Київ.

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) спільно з Національним університетом фізичного виховання на спорту України, у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Мова: англійська, українська (синхронний переклад забезпечується).

Слайди презентацій: англійською, українською мовами.

За добу відео заходу буде у вільному доступі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу