Еротика і насильство: "Ну, постривай!" потрапив у розділ відео для дорослих - 02.gipsУ Росії внесли зміни до закону  “Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку”, згідно з яким мультиплікаційний серіал “Ну, постривай!” потрапив у категорію фільмів “18 +”. З 1 вересня його можна буде показувати по телевізору не раніше 23 години.

Про це заявила керівник студії дитячих і юнацьких програм ВДТРК Тетяна Ціварева.

Вона зазначила, що з початку осені на телебаченні рекомендовано не демонструвати сцени насильства.

“Про смерть у принципі говорити можна, але натуралістично показувати її не можна. Основне також, щоб не було ніяких жахливих, кривавих сцен”, — пояснила Тетяна Ціварева.

Сцени у ліжку теж опиняться за кадром. Показувати можна тепер тільки дружні поцілунки в щічку, рукостискання.

“Але найскладніше, мабуть, з лайливими словами, — зізнається Ціварева. – Ми такий порядок слів внутрішньо для себе визначили, але розуміємо, що будь-яке слово з певним акцентом може розцінюватися як нецензурна лайка”.

Словом, можна сказати, що телевізійники насправді стали вразливими. Адже будь-яке слово можна трактувати як завгодно (і кому завгодно).

Не дуже зрозуміло й те, як маркувати класику. Наприклад, Гоголя, у творах якого є нецензурні вирази. Адже, це класика, яку діти вивчають за шкільною програмою. Але ставити такі фільми в ефір — явне порушення нового закону.

За матеріалами Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *