Успішно цьогоріч виступає у змаганнях з армреслінгу та пауерліфтингу серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин.  У серпні йому  було присвоєно звання майстра спорту з армреслінгу.

На початку жовтня у складі збірної команди України з армреслінгу Дмитро взяв участь у чемпіонаті світу, що відбувся в Болгарії.

Особисто  студент  ЖНАЕУ зайняв восьме місце, а команда України виявилась найсильнішою і стала чемпіоном світу у командному заліку.

Із 4 по 6 листопада в Дніпрі відбулися змагання з пауерліфтингу на Кубок України.

Спортсмени виконували жим штанги лежачи. У ваговій категорії до 59 кг Дмитро Луцишин із Житомирського агроуніверситету підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.