10 листопада учні з різних загальноосвітніх навчальних закладів, що вдало написали тести з математики та інформатики, приступили до занять в  «IT-школі Samsung».

Проект реалізується як освітня ініціатива компанії «Samsung Electronics Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України та у тісній співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти. Метою проекту є підвищення якості цифрової грамотності учнівської молоді України, формування стійких навичок програмування засобами неформальної освіти школярів, створення оптимальних умов для здобуття освіти якісно нового рівня.

В рамках даного проекту заплановано безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об’єктно-орієнтованому програмуванню.

Навчальний курс розрахований на 126 годин і дозволить учням отримати якісні теоретичні знання і практичні навички з об‘єктно-орієнтованого програмування. Компанія Samsung забезпечує навчання також викладачами  – фахівцями у галузі навчання об’єктно-орієнтованому програмуванню.

На початку листопада в Києві було відкрито сучасні комп’ютерні класи в двох столичних навчальних закладах: Русанівському ліцеї та Природничо-науковому ліцеї №145.

8 листопада відбулося урочисте відкриття першого комп’ютерного класу в рамках пілотного проекту «IT-школа Samsung» за участі заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея та  Президента компанії «Samsung Electronics Україна» пана Джей Сул Ю в  Природничо-наукового ліцею №145.

На відкритті Павло Хобзей зазначив що Міністерство освіти і науки розраховує на подальше розширення горизонтів співпраці у запровадженні  різноманітних освітніх проектів та зміцненні матеріальної бази освітніх закладів України.

Урочисте відкриття другого комп’ютерного класу в навчальному закладі на лівому березі Києва – Русанівському ліцеї здійснили директор українського центру розробок і досліджень Samsung Андрій Фісуненко, заступник начальника управління освіти Дніпровського району міста Києва Галина Тодосова і директор школи Ірина Бельцевіч.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *