Днями на Житомирщині підбили підсумки обласного щорічного конкурсу «Краща книга року». Серед переможців є й двоє викладачів Житомирського державного університету імені Івана Франка.

У номінації «Мій край» відзначили викладача кафедри історії України  Сергія Стельниковича за книгу  «Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр.».

Диплом та відзнаку переможець отримав з рук голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми. Книжкове видання «Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр.» є результатом наполегливої титанічної праці молодого науковця  в архівах України. Книга розкриває незаангажовану історичну правду про нацистську і  радянську окупацію, методи нацистів і НКВД, ОУН і бандерівців на Житомирщині та  боротьбу українців в середині ХХ століття за власну незалежність. Також видання насичене великою кількістю цікавих фотографій та фактів про Житомир і територіальні межі Житомирської та Вінницької областей під час періоду нацистської окупації 1941-44 рр.

У номінації «Особистість і доба» нагородили завідувача кафедри фізичного виховання та рекреації Григорія Грибана за видання «Історія велоспорту на Житомирщині», яке він написав у співавторстві з Олександром Кухарським.

kn09

Нагадаємо, що цьогоріч на конкурс «Краща книга року», організаторами якого є обласна рада та обласна державна адміністрація, було подано 34 книги місцевих авторів.  Серед представлених видань оргкомітет обрав найкращі за глибиною змісту, багатством літературно-художніх засобів, рівнем редакційно-видавничої підготовки, професійним рівнем та якістю поліграфічного виконання.

  Інформує прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *