Українських школярів запрошують взяти участь у міжнародному проекті «StarT» - Snymok2

До проекту запрошуються учні, які реалізують проекти у школах із природничих наук, математики, а також проекти технологічного характеру. Відібрані роботи демонструватимуть на науково-виставкових заходах, організованих у рамках проекту «StarT».

Цього року «StarT» пропонує сім захопливих тем, що слугуватимуть чудовим початком для учнівських проектів: повсякденна математика, природа і довкілля, програмування і робототехніка, зірки і простір, мобільні іграшки, технології навколо нас і благополуччя.

Учнівські проекти можуть бути або невеликими розробками, або більш тривалими навчальними модулями.  Учні можуть виконати свої проекти рідною мовою. Завершальна стадія проектів здійснюватиметься англійською.

Участь у проекті БЕЗОПЛАТНА.

Реєстрація для участі в проекті для шкіл з-за кордону Фінляндії відкрита до 31.12.2016 року.

Головний приз проекту  – поїздка на пам’ятний «StarT» гала-вечір до Фінляндії.

Деталі можна дізнатися на сайті http://www.luma.fi/start-en/ або у контактної особи Е.Пурхонен (Essi Purhonen, StarT international marketing coordinator, University of Helsinki: essi.a.purhonen@helsinki.fi).

Довідка: LUMA Центр Фінляндія був створений у листопаді 2013 року як рамкова організації для Luma центрів фінляндських університетів із метою зміцнення і заохочення їхнього співробітництва на національному та міжнародному рівнях (http://www.luma.fi/centre).

Проект реалізується під патронатом Президента Фінляндії С.Нііністьо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *