Сьогодні, 17 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з делегацією педагогів із Луганщини, які протягом місяця перебували на Львівщині.

Вітаючи гостей, Олег Синютка зауважив: “Колективи, в яких ви працювали, зараз перебувають у стані піднесення. І це не тільки вчителі, а й учні“.

За словами директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій, 25 учителів із Луганщини упродовж 21 жовтня – 17 листопада пізнавали історію та культуру Львівщини, встановлювали ділові стосунки з колегами, ділилися власним досвідом. “Учителі, які приїхали до нас, – досвідчені педагоги з власним іміджем, власною розгалуженою системою роботи, сталим світоглядом“, – повідомила посадовець.

Колеги зі сходу презентували свій досвід на педагогічних радах закладів, виступали на засіданнях районних і міських методичних об’єднаннях  учителів, захищали власні педагогічні кредо на загальних зборах закладів, проводили уроки у школах, – говорить Любомира Мандзій. – І всюди подібні заходи відбувалися в атмосфері порозуміння, щирої зацікавленості, породжуючи дискусії, бажання ділитися професійними надбаннями“.

Крім того, педагоги Луганщини привезуть додому листи від дітей Львівщини, які хочуть знайти друзів на сході України. Гості, дякуючи Львівщині за гостинний прийом, зійшлися на думці, що проект необхідно продовжувати, а професійний досвід, набутий тут,  впроваджуватимуть у своїх школах.

Ми одна країна і один народ, і саме від нас усе залежить! Бо ми – мудрі, талановиті, і в нас велике майбутнє“, – резюмував очільник області.

Слід зазначити, що педагоги Луганщини перебували на Львівщині в рамках Угоди про співробітництво між областями за Всеукраїнським проектом “Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості”.

Інформує прес-служба Львівської ОДА