Для України дуже важливо, щоб реформа середньої освіти “Нова українська школа” була успішною, і продовжувалася незалежно від того, хто перебуватиме при владі. Про це розказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з міністром освіти і науки Республіки Вірменія Левоном Мкртичяном сьогодні, 17 листопада, в Єревані.

Левон Мкртичян зазначив, що розуміє, перед якими проблемами постає Україна, адже для впровадження шкільної реформи, що передбачає формування нового змісту освіти, нових підходів і введення 12-річки, знадобиться певний час, тому важливо забезпечити наступність.

Ми дуже задоволені співпрацею зі Світовим банком. Завдяки довгостроковим проектам, які ми реалізовували в рамках співпраці Вірменії з цією організацією, нам вдалося реалізовувати довготермінові проекти незалежно від зміни влади. Взяті країною зобов’язання перед міжнародною спільнотою дуже важко відмінити, тому це дає змогу зробити шлях здійснення реформ більш стабільним”, – зазначив міністр освіти і науки Республіки Вірменія.

Під час зустрічі міністри погодились, що найближчим часом треба закінчити опрацювання угоди про освіту між обома країнами, а також провести засідання спільної комісії з питань науки.

Лілія Гриневич привітала Вірменію з нещодавнім підписанням угоди про асоційовану участь в “Горизонт 2020”, а також розказала про переваги, які отримала Україна від участі в цій програмі.

Інформує МОН України