Відповідно до договору про творчу співпрацю між департаментом освіти Харківської міської ради та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, з 15 по 22 листопада 2016 року проведено семінари з вчителями загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова щодо засвоєння системи дистанційного навчання Moodle.

Для участі в семінарах зареєстровано у системі Moodle 185 осіб. Семінар системи дистанційного навчання Moodle вітальним словом відкрили проректор із науково-педагогічної роботи ХНЕУ ім. С. Кузнеця – проф. Зима Олександр Григорович та головний спеціаліст загального відділу Департаменту освіти Харківської міської ради – Дегтярьова Оксана Анатоліївна. Провів семінар – проф. Степанов Валерій Павлович. Було зазначено принципи роботи з системою дистанційного навчання Moodle, її особливості та складності, які можуть виникнути у процесі роботи. Для кращого засвоєння знань презентовано навчальний відеоролик роботи з системою.

До квітня 2017 року будуть презентовані випускні роботи слухачів системи, за якими вони отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Інформує прес-центр ХНЕУ ім.С.Кузнеця