Наступного року столична влада планує здійснити комплексне утеплення 5 навчальних закладів. Термомодернізація закладів забезпечує не лише додержання температурних режимів у навчальних закладах, а й економію теплоспоживання закладу на рівні 60%.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції додержання температурних режимів у школах Деснянського району.

«У зв’язку зі зниженням температур повітря на вулиці ми розпочали планові інспекції шкіл столиці щодо додержання температурних режимів. Цього тижня ми перевіряємо однотипні школи Троєщини № 264 та № 275. Заклади були обрані невипадково – ми хотіли не лише перевірити температуру в школах, а й порівняти показники, адже одну зі шкіл цього літа було комплексно утеплено за всіма сучасними вимогами», – повідомила Ганна Старостенко.

За результатами перевірки заступник голови КМДА зазначила, що температурні режими, які, згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів, мають становити 17-20 градусів, були додержанні в обидвох школах. Однак вищі результати спостерігаються у школі № 264, яку було комплексно утеплено.

«Термосановані навчальні заклади показують дуже хороші результати – тут не лише вища температура повітря, а й суттєве заощадження коштів. Так, економія теплової енергії відносно базового рівня теплоспоживання закладу на рівні 60 %, що у грошовому еквіваленті становить понад 1,4 мільйона гривень. Також очікується економія електричної енергії відносно базового рівня електроспоживання закладу на рівні 30 %. Тому наступного року ми плануємо продовжити цю важливу ініціативу і термомодернізувати ще 5 будівель, із них 3 дитячі садочки», – зазначила Ганна Старостенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *