19 листопада в головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21), щоб допомогти майбутнім вступникам зробити правильний вибір серед вищих навчальних закладів для здобуття омріяної професії, відбувся День відкритих дверей.

Усе розпочалось о 10-й ранку. Курсанти ДЮІ гостинно зустрічали майбутніх випускників загальноосвітніх і вищих навчальних закладів, їхніх батьків і друзів, вручаючи кожному гостю заходу іміджеві листівки з профорієнтаційною інформацією.

У вестибюлі інституту на гостей очікував майстер-клас доцента кафедри кримінальних дисциплін та судових експертиз, кандидата юридичних наук Пилипа Єпринцева, який демонстрував прийоми дактилоскопії за участю охочих, а також криміналістичну валізу з можливостями, які вона відкриває перед фахівцем та іншими досягненнями науки криміналістики. До речі, велику цікавість до зняття відбитків пальців виявляли саме батьки абітурієнтів.

Не меншу увагу (особливо дівчат) привернула кафедра спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності, де доцент Володимир Анатолійович Голик продемонстрував склад та методику складання автомата.

Ректор інституту, професор Віктор  Бесчастний урочисто привітав усіх присутніх і розповів  історію навчального закладу, а Лариса Лоц, відповідальний секретар приймальної комісії, начальник навчально-методичного відділу детально розповіла про умови вступу до вишу у 2017 році.

Для зацікавлених здобути вищу юридичну освіту безкоштовно в інституті у 2016 році відкрито факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, де протягом усього періоду навчання курсант знаходиться на повному державному забезпеченні, а після його закінчення отримує офіцерське звання – лейтенант поліції та диплом “бакалавра” спеціальності “Право”.

Лариса Борисівна звернула увагу присутніх на те, що оформленням документів для вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України займаються комплектуючі підрозділи поліції, куди необхідно з’явитися після 1 лютого. Ще однією особливістю вступу на цей факультет є проходження медичної комісії у лікарні МВС.

Для зарахування необхідно мати сертифікати ЗНО з історії України, української мови та літератури та успішно скласти вступне випробування з визначення рівня фізичної підготовки на базі вишу.

Якщо працівник Національної поліції вже має вищу юридичну освіту, але бажає підвищити свій освітній ступінь до “магістра”, у нього є можливість, склавши вступне випробування з іноземної мови та єдиний фаховий вступний іспит з використанням організаційно технологічних процесів здійснення ЗНО, стати слухачем факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, де протягом 1 року і 6 місяців буде навчатися за державним замовленням.

Також Лариса Борисівна повідомила, що в інституті діє факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України, де нинішні поліцейські можуть здобути вищу освіту як за державний кошт, так і за кошти юридичних і фізичних осіб.

Для тих, хто не бажає служити в лавах Національної поліції, але мріє стати висококласним фахівцем-юристом, в інституті діє юридичний факультет, на якому можна отримати освітній ступінь «бакалавр», «магістр», як на основі повної загальної середньої освіти, так і на основі вищої юридичної чи неюридичної освіти.

Особливістю вступної кампанії 2017 року є те, що вступники мають право подавати сертифікати ЗНО, видані у 2016 та 2017 роках, а також є обмеження у кількості подачі заяв – 9 заяв на 4 спеціальності за державним замовленням.

Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийом за державні кошти, не обмежується.

Лариса Борисівна під час своєї розповіді звернула увагу на осіб, які мають спеціальні права у рамках вступної кампанії 2017.

Після чого доцент кафедри цивільного та господарського права Донецького юридичного інституту МВС України Валерія Родіна розповіла про життя інституту та цікаві події, що часто трапляються під час навчального року.

Наступний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту МВС України відбудеться 17 грудня.

Інформує прес-служба  Донецького юридичного інституту МВС України