Днями в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся ІІІ відкритий фестиваль “STEAM fest” за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського університету імені Бориса Грінченка, астрономічної обсерваторії Національного університету ім. Тараса Шевченка, технічної студії “Винахідник”, центру робототехніки “BOTEON”, центру «Сверлик».

На захід завітали гості – перший заступник голови департаменту освіти і науки, молоді та спорту Вікторія Челомбітько, Президент Малої академії наук Станіслав Довгий, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОН України Олена Патрикеєва, Президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Олена Биковська. Бажаними гостями фестивалю були наші колеги з Кракова, Запоріжжя, Новомиргорода Кіровоградської області.

На фестивалі було презентовано дитячі доробки гуртківців Палацу з технічного, медійного, інформаційного та мистецького профілів. Гості фестивалю взяли участь у багатьох  активностях, підготованих гуртківцями та педагогами Палацу, подивилися показові виступи радіокерованих автомоделей, автомобільні перегони Kyiv Palace Raseway та активно долучилися до майстер-класу із фігурного керування квадрокоптерами.

На дітей і дорослих чекала насичена програма: виставка “Космос у 3D”, матеріали для якої надала астрономічна обсерваторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка, майстер-класи від навчального центру “Сократ”, технічної студії “Винахідник”, творчої майстерні “Сверлик” та від студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Корисну і дуже потрібну сьогодні інформацію отримали і педагоги. Про STEAM-освіту та шляхи її впровадження розповіли спеціалісти Інституту модернізації змісту освіти МОН України, фахівців Київського університету ім.Б.Грінченка, НВК №141 «ОРТ» та Київського палацу дітей та юнацтва.

Загалом у заході взяли участь понад 500 киян – дітей, батьків і наставників. «Ми приїхали на «STEAM-fest» завдяки нашому тьютору. Тут неймовірно цікаво! Чого тільки варті польоти на квадрокоптерах! А робототехніка? А 3D-принтери і ручка? Просто неймовірно!» – поділилися враженнями Валерія та Софія з «School Horse Club SP.

Третьокласниці зі столичної школи №187 дуже вподобали презентації іншого напряму: «Нас вразила комп’ютерна вишивка і перегони. А ще масаж! Навіть не знали, що в Палаці так багато цікавого!»

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА