"Квартирне питання": пільгове житло отримає кожен двадцятий учитель -За словами голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова понад 100 іпотечних квартир зможуть придбати київські вчителі в 2012 році. КМДА має можливість працівникам освітньої сфери сплатити перший внесок на понад 100 квартир, що реалізовуються за програмою пільгового (3 %) іпотечного кредитування житла.

“У нас майже 2 тис. педагогів стоять у квартирній черзі. Ми скористалися ініціативою Президента з будівництва доступного житла, яка полягає в придбанні квартири під 3 % річних терміном на 15 років. Ми розуміємо, що більшість педагогів не можуть брати участі в програмі, оскільки доходи сім’ї не відповідають критеріям банку. Ми підготували підтримку муніципалітету – 20 % перший внесок”, зазначив Олександр Попов.

За його словами, на сесії Київради у вересні планується збільшити бюджет на 25 млн грн для виділення їх на пільгову іпотеку. До речі, перший внесок від міста буде диференційованим. “Тим, хто працює більше 10 років – 20% першого внеску, хто менше 10 років – 10%. Це потрібно для того, щоб збільшити підтримку тих, хто працює в бюджетній сфері”, – додав голова КМДА.

За матеріалами telegraf.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “"Квартирне питання": пільгове житло отримає кожен двадцятий учитель”
  1. …кабала для вчителів з їх мізерними доходами, але є ще і батьківські хабарі…!

    48 …Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть.
    (Лука.12:48)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *