Спільницю педофіла звільнено. Правоохоронці побоюються масових протестів - 29.08 скандал вокруг жены педофилаКолишня дружина і спільниця бельгійського педофіла і вбивці Марка Дютру, якого преса прозвала “Монстр з Шарлеруа”, отримала умовно-дострокове звільнення, передає Agence France-Presse.

28 серпня колегія з п’яти суддів постановила, що 52-річна Мішель Мартен, яка відсиділа 16 років з 30, до яких її засудили, може достроково вийти з в’язниці. Мартен відпустили з умовою, що вона буде працювати в одному з бельгійських монастирів, зобов’язується ніколи не відвідувати райони, в яких жили її жертви та їхні родичі. Їй дозволено залишати межі монастиря, але вона зобов’язана з’являтися в поліцію за першою вимогою під загрозою повернення до в’язниці. Вона також повинна виплачувати компенсацію родичам жертв. Спілкуватися з пресою їй заборонено.

Жінка та її колишній чоловік Марк Дютру (вони розлучилися в 2003 році, перебуваючи в ув’язненні) були заарештовані в 1996 році. У 2004 році суд визнав “Монстра з Шарлеруа” винним у викраденні і зґвалтуванні шести дівчинок і вбивстві чотирьох з них у 1995 – 1996 роках. Дютру засудили до довічного ув’язнення. Його дружина отримала тюремний термін у 30 років як спільниця, яка допомагала чоловікові тримати в полоні його жертв і була співучасницею вбивства двох з них: жінка тримала їх у полоні та морила голодом.

Рішення про дострокове звільнення спільниці педофіла викликало протести в Бельгії, оскільки багато хто побоюється, що  на свободу рано чи пізно може вийти і Марк Дютру, якому нині 55 років. Поліція побоюється масових акцій протесту. У зв’язку з виходом Мартен з в’язниці в країні почалося обговорення питання про те, щоб скасувати можливість виходу за УДЗ засудженим, які вчинили тяжкі злочини.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *