У рамках інтеграції Таврійського державного агротехнологічного університету  з підприємствами регіону викладачі факультету інженерії та комп’ютерних технологій пройшли стажування на одному з найбільших підприємств України – ТОВ «БІОЛ».

Викладачі кафедр побували в таких цехах: інструментальний, лиття, чавунно-ливарний, антипригарних покриттів, механічний, фарбувальний, ділянці прес-автоматів, а також на складі готової продукції, у відділі головного інженера.

Величезне враження викладачі отримали при огляді найсучаснішого обладнання з програмним забезпеченням, встановленого в цехах. Найскладніші за конструкцією деталі з більшою точністю та з найменшими похибками можна тепер виготовляти у коротші терміни завдяки новітнім технологіям лиття та обробки деталей складних геометричних поверхонь і форм.

Для роботи на сучасному обладнанні, що постійно модернізується, потрібні інженери, які знаються на комп’ютерних технологіях і системах. Перед викладачами факультету стоїть завдання – надати ці знання студентам і підготувати їх до роботи зі складним устаткуванням, що потребує знань програмування й аналітики комп’ютерних мереж.

На підприємстві успішно працюють випускники механіко-технологічного факультету та факультету інженерії та комп’ютерних технологій.

Отримавши знання і новий досвід роботи, викладачі зможуть поліпшити освітній процес, впровадивши свій практичний досвід при проведенні занять зі студентами. Ознайомлення з виробництвом вкотре показало, що без впровадження інформаційних технологій неможливо займати передові позиції на ринку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу