До Міжнародного Дня студента студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини одержала щедрий подарунок – сучасний офіс.

1На урочисте відкриття завітали ректор вишу, професор Олександр Безлюдний, голова профспілкового комітету, доцент Валентин Хитрук, проректори, декани факультетів, представники структурних підрозділів та студентський актив. Під час вітального слова ректор Олександр Безлюдний побажав оновленій студраді активності, дієвості, успішної реалізації планів і задумів, а також запевнив, що адміністрація університету всебічно підтримує ініціативи молоді в реалізації завдань студентського самоврядування і надалі всебічно сприятиме його розвитку та удосконаленню. Олександр Іванович висловив слова подяки усім, хто долучився до облаштування студентської кімнати.

Голова студентського самоврядування Катерина Чупіна від імені студентського активу подякувала Олександру Івановичу та всім, хто долучився до відкриття офісу, за те, що в університеті докладають максимум зусиль для забезпечення якісної роботи студради.

2

Інформує прес-служба УДПУ  імені Павла Тичини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *