Викладач Сумського державного університету Ольга Афанасьєва є однією з п’яти інноваційних лідерів з України, які увійшли до списку «New Europe 100» цього року.

1-1Проект «New Europe 100» спрямований на підтримку інноваційної діяльності в Центральній і Східній Європі. Він реалізується вже третій рік поспіль фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом і Financial Times у співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи.

Учасники NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу. Вони діляться творчим підходом як у своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють.

Фінальна сотня була обрана з-поміж кандидатур, представлених партнерами проекту та за участі громадськості. Ольга Афанасьєва, виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу, викладач СумДУ, відзначена за «налагодження мостів між новим поколінням українців і глобальним суспільством».

Інформує прес-служба СумДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *