Під час візиту міністра освіти і науки Лілії Гриневич на Рівненщину в Острозькій академії відбулася Церемонія посвяти в Почесні доктори відомого українського поета, державного і громадського діяча Івана Драча.

Замість виголошення промов Іван Драч представив студентам свою поетичну збірку «Солом’яний вогонь», видану до 80-річного ювілею поета.

На інавгурації були присутні відомий критик і письменник Микола Жулинський, народний депутат України Юрій Вознюк, заступник голови РОДА з гуманітарних та соціальних питань Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.

«Уперше я приїхав до Острога 1962 року з групою, яку очолював професор, архітектор і мистецтвознавець Григорій Логвин — батько всіх шістдесятників. Ще тоді я зауважив унікальну історичну значущість цього міста. Минули часи. Руїни відбудувалися. І я дуже прошу зберегти свій центр сучасної української науки, освіти і духовності», — зазначив Іван Драч.

Почесні гості, на чолі з міністром, мали змогу побачити унікальні старовинні ікони, що були відреставровані працівниками закладу, музейні експонати трипільської доби, познайомитися з молодими креативними викладачами, які піднімають престиж України на міжнародному рівні.

«Мені ніколи не хочеться звідси їхати. Тут відчувається якийсь особливий культурний, інтелігентний дух…» — резюмувала Світлана Богатирчук-Кривко.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу