28 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз урочисто передав нові шкільні автобуси керівникам відділів освіти райдержадміністрацій. Також у церемонії передачі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик та директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

У вітальному слові Юрій Гарбуз зазначив: «Для мене створення безпечних і комфортних умов навчання дітей – завдання № 1. Оновлення автопарку, дороги, матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів – це внесок влади у комфортну освіту наших дітей, а зробити її якісною – завдання педагогів».

Нагадаємо, що, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р, придбані автобуси поставляються до загальноосвітніх навчальних закладів, які було оптимізовано і до яких будуть довозити учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Купляли автобуси на умовах співфінансування (70 відсотків – за рахунок залишку освітньої субвенції, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів).

Так, для освітніх закладів передано 14 шкільних автобусів: три – Попаснянському, два – Кремінському, два – Біловодському, два – Старобільському, один – Білокуракинському, один – Марківському, один – Новоайдарському, один – Сватівському та один – Станично-Луганському районам.

«Сьогодні на маршрути вийшло 14 нових шкільних автобусів, що підвозитимуть дітей Луганщини до шкіл. Додатково з коштів обласного бюджету придбано автобуси для Білокуракинського і Міловського районів. 4 автобуси у Попаснянському і Новоайдарському районах профінансовані з районних бюджетів. Отже, 20 шкільних автобусів області з необхідних 38-ми вже є! Це результат спільної важкої роботи, на якому ми не збираємося зупинятися: наступного року плануємо придбати ще 20 шкільних автобусів», – запевнив присутніх Юрій Гарбуз.

Департамент масових комунікацій
Луганської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *