У квітні 2016 року комісія європейської акредитаційної агенції ACQUIN розпочала роботу з міжнародної акредитації магістерського курсу «Адміністративний менеджмент» (MBA in Agriculture), який було імплементовано в Сумському національному аграрному університеті та Національному університеті біоресурсів і природокористування України в рамках спільного проекту з німецькими партнерами.

Key-aHCl878В Україні тільки два ВНЗ пройшли таку акредитацію. Випускники працевлаштовані у провідних вітчизняних та закордонних компаніях у сфері аграрного бізнесу.

Офіційний договір між СНАУ та міжнародним акредитаційним агентством ACQUIN про проведення акредитації був підписаний на конференції ректорів університетів-партнерів міжнародної мережі «Аграрний менеджмент» у Єревані, а, перебуваючи у Німеччині, ректори СНАУ та НУБіП отримали підтвердження про акредитацію уповноваженою акредитаційною агенцією Європейського союзу ACQUIN за магістерською програмою «Адміністративний менеджмент». «Це велика перемога української освіти! Наступний крок – подвійний українсько-німецький диплом», – запевнив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Медіа-центр СНАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *