АТО… Ця коротка абревіатура ось уже більше ніж два роки супроводжує нас щодня: у випусках новин, у звістках від рідних і знайомих, у візитах волонтерів … За цими трьома літерами криється стільки всього – зруйноване життя українців; зламані долі тисяч сімей, які втратили найрідніших у гирлі боротьби за свободу України; спаплюжені завойовницьким чоботом колись квітучі землі нашої Батьківщини… Але є ще один чинник, якого не передбачав агресор, підступно захоплюючи території та сподіваючись зламати бунтівний дух українців, – відвага і глибокий патріотизм, які об’єднали синів і доньок нескореної України!

За цей період, відколи ми живемо з новим смертоносним словом «АТО», наше суспільство змінилося, адже люди мирної професії стали воїнами, захисниками; пізнали біль втрат і солодкі моменти відродження віри у краще.

Уманський національний університет садівництва є активним учасником суспільного життя країни загалом і маленького міста Умань зокрема. Студенти і викладачі університету тісно співпрацюють з волонтерською організацією «Разом», організовуючи різні акції та зустрічі з учасниками бойових дій.

Цього разу в Уманському НУС відбувся благодійний вечір старшого викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського НУС Сергія Кононенка (позивний – Професор), який є лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Учасниками заходу стали не лише студенти й викладачі університету, а й вихованці школи № 10 м. Умань та наші захисники, які наразі перебувають у місті.

Пісні, виконані автором, зворушили глядачів і змусили пережити моменти трагедії українського народу, які вже відбулися і наразі стаються біля східних рубежів нашої держави.

Ми знаємо в обличчя кожного з наших захисників, які хоч раз відгукнулися на запрошення завітати до університету і поділитися страшними спогадами та яскравими сподіваннями. Низький уклін вам за наш спокій. Хай береже вас Бог!

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу