Дітям - місця, батькам - зменшення черг - img 0124Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сьогодні під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України розповів про стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року.

За словами Міністра, Уряд уважно та ретельно розглянув стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року – зокрема, такі аспекти, як поточні та капітальні ремонти, стан готовності опалювальних приладів, котелень, дахів тощо.

«Прем’єр-міністр критикував кілька областей і державних адміністрацій за недостовірну інформацію щодо підготовки навчальних закладів до роботи в зимовий період, і цьому було приділено велику увагу та проведено ретельний аналіз… Ми загалом можемо констатувати, що практично всі навчальні заклади почнуть роботу першого вересня без затримки», – поінформував Дмитро Табачник.

«В Україні за перше півріччя 2012 року стало більше на 117 дошкільних навчальних закладів. Загалом, за два з половиною роки роботи Уряду місць в дитячих садках стало більше майже на 200 тисяч. Черга в дитячі садки зменшилася – із 135 тис. до 80 тис.», – розповів Дмитро Табачник.

Міністр поінформував, що за дорученням Миколи Азарова впродовж року необхідно розробити чіткий план заходів, Міністерству внести проект постанови, в якому необхідно передбачити вивільнення близько 500-та приміщень, які на сьогодні займають державні органи влади, місцеві адміністрації в дошкільних навчальних закладах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *