Для ефективного вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації проектів програми «Горизонт 2020», створено Координаційний центр із питань виконання Рамкової програми «Горизонт 2020». Відповідну Постанову було прийнято сьогодні, 30 листопада, на засіданні КМУ.

“Координаційний центр забезпечуватиме швидке та ефективне вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації проектів програми «Горизонт 2020», сприятиме врахуванню інтересів українських учасників програми, стане платформою для вироблення узгодженої позиції та діяльності органів влади у сфері реалізації програми «Горизонт 2020» в Україні”, – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Цією постановою також  створено Комісію з відбору представників та експертів до Програмних комітетів Рамкової програми, що відповідають за формування тематики досліджень, які фінансуються в межах програми. Участь представників від України передбачена  Угодою про участь України у Програмі «Горизонт 2020» .

Комісія створюється для того, щоб провести демократичний і прозорий відбір представників України до Програмних комітетів Рамкової програми.

Нагадаємо, що торік Україна стала асоційованим членом Програми «Горизонт 2020». Сьогодні українські вчені є учасниками вже 61 міжнародного консорціуму-переможця і їхня частка в бюджетах проектів перевищує 11,5 млн євро. При цьому український річний внесок до бюджету програми становить близько 5,8 млн євро, половина яких повернеться через інструменти технічної допомоги.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *