У Дніпропетровській області перевищено епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип. Про це повідомляє місцевий сайт gorod.dp.ua.

На карантин уже закриті окремі класи і навіть цілі школи по області, повідомив начальник ГУ Держпродпотребслужби Дніпропетровської області Андрій Кондратьєв.

«Якщо в класі відсутні більше 20% учнів, треба закривати клас, в окремих випадках приймається рішення щодо закриття школи. Рішення про закриття школи чи класу приймає керівник школи, – розповідає Андрій Кондратьєв. – Досвід показує, що ця система дуже ефективна, адже головний аспект поширення грипу та ГРВІ – школярі та студенти».

У Дніпрі закриті деякі класи в школах №129 (17 класів), №51 (4 класи), №66, №19. А ось в Тернівці на карантин довелося повністю закрити дві школи (№1 і №4) і частково ще три (№5, №6, №7). У Новомосковському районі призупинено роботу 6 шкіл, у Павлоградському 2 школи.

«На сьогодні епідемічний поріг перевищено на 2,5%. Говорити про епідемію поки не доводиться, але ситуація динамічно зростає. За останній тиждень із симптомами ГРВІ до лікувальних установ звернулися 19,5 жителя області. Ті штами вірусів, із якими ми будемо контактувати цього року, не циркулювали останні кілька років, відповідно, грип буде переноситися досить важко», – зазначає Андрій Юрійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *