23 листопада 2016 року в Сумському національному аграрному університеті вже традиційно відбувся Ярмарок професій. Випускники і роботодавці мали змогу домовитись про майбутню співпрацю.

Такі підприємства, як ТОВ «Індичка», ПСП «Слобожанщина Агро» (Агрохолдинг «ІМК»), ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк», садовий центр «Едельвейс», концерн «Nicmas», Сумське регіональне управління ПАТ «УкрСиббанк», кол-центр «GlobalBilgi», ТОВ “Старлайф” та ТОВ «Обрій LTD» шукали фахівців за спеціальностями: «Менеджмент ЗЕД», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Логістика», «Енергетика сільськогосподарського виробництва», «Механізація сільського господарства», «Агрономія», «Захист рослин», «Садово-паркове господарство» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

IMG_4176

Цей ярмарок не став винятком і, як заведено, дав результати: так, за інформацією відділу працевлаштування та військового обліку СНАУ, вже досягнуто домовленості про працевлаштування трьох випускників (Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк» – 1, садовий центр «Едельвейс» – 2), а також 42 випускники запрошені на співбесіду до підприємств та 87 резюме взято до розгляду.

За інформацією СНАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *