До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (3 грудня) спортивний клуб ХНУ з 25 листопада по 2 грудня провів спортивний фестиваль. Захід відбувся за підтримки кафедр фізичного виховання та здоров’я людини й Обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Проводячи фестиваль, організатори прагнули залучити  до систематичних занять фізичними вправами осіб з обмеженими можливостями та посприяти їх соціалізації. А студенти напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта», «Фізична реабілітація» – мали змогу набути нових навичок.

Першим дійством спортивного фестивалю були змагання Кубка області з футзалу, масові змагання з настільного тенісу та загальнофізичної підготовки серед людей з обмеженими можливостями. На урочистому відкритті спортивного фестивалю Віталій Трушев, паралімпійський чемпіон XV Літніх Паралімпійських ігор, що відбувалися в м. Ріо-де-Жанейро з 7 вересня по 18 вересня 2016 року, привітав учасників фестивалю та побажав гідних спортивних перемог і не здаватися за будь-яких умов.

До участі в змаганнях Кубка області з футзалу були заявлені найсильніші команди області: збірна команда області з футзалу (нозології ОРА), команда Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату (нозології ОРА), дві команди обласної організації УТОГ. Ігри відзначались великим напруженням та безкомпромісністю. Усі учасники змагань із настільного тенісу і загальнофізичної підготовки були визнані переможцями – переможцями над своїми недугами.

Другим заходом спортивного фестивалю був турнір із волейболу сидячи серед студентів напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта», «Фізична реабілітація». Змагання проводились за коловою системою серед змішаних команд, що були сформовані з академічних груп.

Переможці та призери були нагороджені солодкими призами від Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Інформація відділу зв’язків з громадськістю ХНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу