У Києві стан захворюваності на грип на 4% перевищує епідеміологічний поріг. Про це розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, повідомляє “Укрінформ”. Місцева влада підписала розпорядження щодо посилення профілактичних заходів.

“Станом на 47-й тиждень у Києві стан захворюваності на грип на 4% перевищив епідеміологічний поріг. Загалом захворіли понад 24 тисячі осіб, серед них діти – 17 тисяч. Станом на зараз госпіталізовано 123 дитини”, – зазначає Бондаренко.

Він також додав, що підстав для запровадження карантину наразі немає: “Переважна більшість циркуляції – це гонконзький вірус, але на сьогодні ми не говоримо ще про карантин у навчальних закладах. Для оголошення карантину необхідно, щоб кількість хворих у відповідному навчальному закладі перевищила 20%”.

Керівник апарату КМДА повідомив, що 2 грудня було підписано розпорядження щодо посилення профілактичних заходів, та додав: “Медичні заклади будуть переведені у посилений режим. Медичні заклади зараз будуть підготовлені до можливого введення карантину в січні 2017 року”.

В Україні з 21 по 27 листопада 2016 року на грип та ГРВІ захворіли 193 тис. 261 людина, із них 69% – діти до 17 років, епідемічні пороги перевищені в Дніпропетровській, Луганській та Харківській областях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу