Десять неприємностей Дмитра Табачника - вопрос1Освітній портал ПедПРЕСА започаткував досить оригінальну акцію, вирішивши зібрати  запитання, неприємні для міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Завдання не з легких, адже, враховуючи неоднозначну популярність міністра, дуже велика кількість людей буде змагатися за можливість запитати в нього щось каверзне.

Редакція порталу ПедПРЕСА визначить ТОП-10 найбільш неприємних для Дмитра Табачника запитань. І що найцікавіше, – журналісти вже отримали від міністра згоду – він готовий дати докладну відповідь на кожне запитання з «неприємної десятки».

Відсьогодні і до 10 вересня відвідувачі порталу можуть залишити свої запитання для міністра на тему освіти, політики і навіть особистого життя.

Звернутися до міністра можна в коментарях під цим матеріалом.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Десять неприємностей Дмитра Табачника”
  1. Пане Міністре, чому при вступі до вишу, випускник, який закінчив медичне училище дипломом із відзнакою, має високі бали ЗНО, не має жодних переваг перед випускниками шкіл.Для чого взагалі диплом з відзнакою, чи вчитись на відмінно – це вже не “модно”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *