Волонтерську діяльність педагогічного колективу та учнів Гвардійського НВК відзначили на обласному рівні. У Хмельницькому обласному центрі культури і мистецтв у Міжнародний день волонтера зібралися керівники області, облдержадміністрації та навіть поліцейські, щоб відзначити та подякувати волонтерам за їхню працю. Теплі слова вдячності та грамоту за підписом голови обласної ради Михайла Загороднього отримав колектив Гвардійського НВК.

«Дуже значущий  захід відбувся, він згуртував волонтерів області та надихнув на нові звершення. Серед загальноосвітніх шкіл області відзначили два заклади – нашу гімназію та хмельницький професійний ліцей № 8. Це дуже тішить», – розповідає Світлана Ганджук, педагог-організатор. – Наш волонтерський загін «Милосердя» з перших днів АТО долучився до допомоги захисникам: продукти збирали, фруктові чаї заготовляли, сушили овочі та хліб для гарячої кружки, плели маскувальні сітки – всього й не пригадаєш».

Нагороджували й підприємців, громадські організації, артистів, студентів – усіх, хто постійно поспішає на допомогу. «Запам’яталися слова головного поліцейського М. Семенишина, котрий процитував вірш «Мені однаково, чи буду» Т. Шевченка та додав, що волонтери і є тими людьми, яким не однакова доля України, які докладають максимум зусиль, щоб у нашій країні запанували мир і злагода, щоб українці жили на своїй Богом даній землі», – діляться враженнями волонтери Гвардійської школи.

«Тільки разом ми переможемо, відстоїмо своє святе право на гідне життя. Дякуємо всім, хто хоч раз брав участь у наших заходах і допомагав нашим воїнам-захисникам», – із такими словами звернувся до присутніх Юрій Федоров, директор гімназії.

Анастасія Зімінська, учениця 3 класу гімназії Гвардійського НВК
Юлія Білецька, керівник «Клубу журналістики»  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу