4 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Близько 500 старшокласників міста Запоріжжя й області взяли участь у написанні контрольних робіт.

Робота учасників МАН проходила за чотирма основними напрямами: історія, філософія, суспільствознавство та наука про Землю; мовознавство, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство; хімія та біологія, екологія та аграрні науки; технічні науки, фізика й астрономія, математика, економіка, комп’ютерні науки.

Координатором роботи МАН у Запорізькому національному університеті виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська. На початку заходу вона розповіла старшокласникам і методистам шкіл про основні напрями профорієнтаційної роботи ЗНУ  цього року. Зокрема, йшлося про можливість для старшокласників взяти участь у преміальних проектах «Абітурієнт». Юлія Анатоліївна також анонсувала роботу консультативного центру Запорізького національного університету, фахівці якого надають усю необхідну допомогу абітурієнтам.

Читайте також: Керівники управлінь освіти, ВНЗ і шкіл подаватимуть е-декларації

Окрім участі в конкурсних тестуваннях у рамках роботи Малої академії наук, учнів-членів МАН проконсультували щодо правил написання конкурсних робіт. Представники університету також провели консультації щодо вступної кампанії 2017 року для вчителів і батьків, які супроводжували учнів.

За результатами інтелектуальних змагань найкращі учасники отримають право захищати свої наукові роботи на наступному етапі засідання секцій Малої академії наук, які проходитимуть у Запорізькому національному університеті в лютому 2017 року.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *