У  ЖНАЕУ провели волейбольний турнір пам’яті випускника –  десантника Дмитра Ільницького. Лейтенант ЗСУ, десантник 90-го батальйону Дмитро Ільницький загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на сході країни два роки тому. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Він народився та мешкав із батьками в Житомирі, тут здобував освіту, звідси добровольцем вирушив на війну і став першим загиблим у своєму батальйоні. Дмитрові було лише 24 роки. Він похований на Смолянському кладовищі в Житомирі, а на гімназії, де він навчався, було відкрито меморіальну дошку.

Пам’ятають і шанують свого героя-захисника студенти і викладачі Житомирського національного агроекологічного університету. У червні 2013 року Дмитро Ільницький закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ.

У березні 2014 року добровільно пішов у військкомат, а згодом відправився у зону АТО.

Його батальйон за час бойових дій на східних рубежах пройшов багато «гарячих» точок Донбасу. Були бої за Донецький аеропорт, Авдіївську промзону.

Десантників 90 батальйону згодом назвали «кіборгами», але Дмитро Ільницький для всіх залишився ангелом-охоронцем, який віддав життя за Україну й оберігає свій підрозділ із небес.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 6 грудня, вшановуючи світлу пам’ять свого випускника та до 25-річчя ЗСУ, провели волейбольний турнір «Герої серед нас» ім. Д. Ільницького.

Участь у змаганнях взяли дві команди з агроуніверситету, а також студенти ЖДУ ім.І.Франка та ЖДТУ.

На заході були присутні батьки Дмитра – Андрій Олегович та Лілія Василівна, – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, бойові побратими Ільницького з 90-го батальйону – Валерій Котвіцький, Геннадій Іванов, Володимир Красота, Володимир Костів, Сергій Голяка, друзі загиблого героя, викладачі і студенти агроуніверситету.

Із виступами звернулися батько Дмитра, ректор Олег Скидан, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук, заступник командира 90-го батальйону, майор Котвіцький, друг Ільницького – Денис Ковальчук.

«Наш університет з перших днів проведення АТО намагається всіляко підтримувати воїнів і тих, хто постраждав від бойових дій на сході. Ми не стоїмо осторонь тієї ситуації, що склалася в країні. Сьогодні українці продовжують гинути за свободу і незалежність держави. Серед них є і наші випускники. Безумовно, всі вони герої і на знак поваги до них, ми повинні пам’ятати про їхні подвиги, про їхнє світле життя. Дмитро Ільницький назавжди в наших серцях, і цей турнір його пам’яті ми плануємо зробити щорічним», – зазначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Читайте також: Стипендії не дотягуватимуть до прожиткового мінімуму. Так вирішили парламентарі

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Дмитра Ільницького, а студенти факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ поклали квіти на його могилу. Також у рамках відкриття турніру демонстрували фото та відеоматеріали із життя Ільницького.

Як нагороди переможці змагань отримають грамоти, медалі та іменний кубок, а також календар «Погляд АТО» з автографами «кіборгів» від фотографа Леоніда Шрайбікуса, подарунки від управління у справах сім’ї молоді та спорту міськради.

Відзначимо, що кращою стала команда волейболістів Житомирського національного агроекологічного університету, завоювавши І місце.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *