Навчання за кордоном – це шанс удосконалити знання зі своєї спеціальності, подивитися світ, покращити комунікативні навички та володіння іноземною мовою, знайти нових друзів. У цьому впевнилися й студенти Херсонського державного університету, які отримали чудову можливість навчатися на базі Університету Альпен-Адрія (Клагенфурт, Австрія) в межах програми Erasmus+.

Знайомство з Австрією для наших студентів розпочалося із заселення до затишного гуртожитку, обладнаного за останнім словом техніки. Долучившись до навчального процесу, вони дізналися, що викладацький склад налічує професорів і спеціалістів із різних країн. Це дає можливість розширити свій світогляд не лише в науковому плані, але й дізнатися багато цікавих фактів щодо світових культур.

Також наші студенти мали змогу самостійно вибирати й планувати своє навчання. Заняття в Австрії відрізняються відсутністю дзвінків і перерв. На спеціальному порталі для студентів створюють логін і пароль, де кожен викладач відправляє домашні завдання зі свого курсу в електронному вигляді: тести, твори, контрольні. І, звісно ж, оцінюють активність на заняттях – відповіді, самостійну роботу, роботу у групі, лабораторні роботи тощо.

австр.2

Як зазначає студентка факультету іноземної філології ХДУ Вікторія Кисельова, лекції та семінари з предметів, які вона обрала самостійно, викладають німецькою мовою, що дає змогу удосконалити навички володіння нею. Та заняття відрізняються не лише теоретичною, а й практичною складовою: створенням різноманітних презентацій і розробкою проектів у групах, які зазвичай складаються з трьох-чотирьох осіб.

Студент факультету фізики, математики та інформатики ХДУ Андрій Баєв розповів, що для нього навчання в Університеті Альпен-Адрія – це можливість підвищити свій рівень володіння англійською та німецькою мовами, поглибити знання в тих напрямах, які майже не розвинуті в Україні.

австр.3

В університеті також діє організація ESN (Erasmus Student Network), що влаштовує екскурсії, вечори культурного обміну, походи в кіно, подорожі до інших міст Європи. Отже, у вільний від навчання час молодь ХДУ відвідує різноманітні культурні та історичні пам’ятки.

австр.4

Студенти, які наразі перебувають на стажуванні за кордоном на базі Університету Альпен-Адрія, наголошують на тому, що їм випала чудова нагода поглибити свої знання з іноземної мови та розширити професійні горизонти, і закликають студентів ХДУ не втрачати свій шанс.

За інформацією ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *