Нещодавно в стінах  Національного університету «Львівська політехніка» була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика», присвячена 200-річчю заснування вишу, спільно з Інститутом права та психології, Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області та кафедрою педагогіки та соціального управління при підтримці Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Міністерства освіти і науки України.

Відкрив конференцію проректор з навчально-педагогічної роботи Роман Корж, який привітав учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції, побажав учасникам здоров’я,  гарного настрою та плідної роботи. До слова долучилися завідувач кафедри педагогіки і соціального управління Юрій Козловський, директор Інституту права і психології Володимир Ортинський та інші поважні особи

Працівники професійно-технічних училищ, науковці-педагоги і практики з різних регіонів України мали можливість виступити з доповідями на актуальні теми у секціях: Проблеми модернізації змісту і організації освіти майбутніх педагогів професійної школи в умовах інформатизації суспільства, Дидактичні аспекти впровадження інноваційних технологій у навчальний процес професійних закладів освіти. Професійна мобільність як умова успішного формування готовності педагога професійної школи до роботи в ринкових умовах. Інтерактивні підходи до організації методичної роботи з педагогами професійної школи у міжкурсовий період, Роль керівника навчального закладу у професійному становленні молодого педагога.

У конференції взяли участь представники 48 професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Львівський кооперативний коледж представляли  директор коледжу Наталя Зубко та голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Михайло Голубка.

Була можливість  побувати  на майстер-класах педагогічної майстерності.

За інформацією прес-служби ЛККЕіП

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу