Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації та «Києво-Могилянська Бізнес Школа» запрошують студентів вищих навчальних закладів до участі у дводенній програмі «Як перетворити ідею на успішний бізнес».

Проект спрямований на отримання знань і практичних навичок, необхідних для реалізації бізнес-ідей та start-up-проектів (чинники успіху нового бізнесу, робота в команді, виявлення потреб клієнтів, особливості фінансів на старті, мистецтво презентацій).

Висококваліфіковані викладачі-практики, фахівці в сфері підприємництва поділяться знаннями та власним досвідом створення та управління бізнесом.

Участь – безкоштовна, кількість місць обмежена. Щоб стати учасником, треба заповнити анкету за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1RXrMGsRXCPWK2KbY5NRwbToxE3GWcTb76QgzgaO9boU. За результатами розгляду анкет буде відібрано 50 учасників програми.

Дата та місце проведення: 20-21 грудня 2016 року в приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія». За результатами навчання учасникам видається сертифікат.

Контактна особа – Даниляк Олена, тел.: 235-71-18

Інформує прес-служба КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *