Раян Брук, шістнадцятирічний британський школяр, придумав гарний спосіб заробити гроші на навчання в університеті. Напередодні Різдва він виростив 1500 ялинок і нині продає їх по ?20. Про це повідомляє The Telegraph.

Минулого року Раян продав друзям сім’ї 100 ялинок, заробивши ?2000, а цьогоріч хоче збільшити обсяги продажів, бо мріє  назбирати гроші на здобуття вищої освіти.

regerg

Хлопець розповідає, що все почалося, коли йому було дев’ять років. Вони з мамою годинами ходили по супермаркетах і садових центрах у пошуках ялинки до свята. “Це дуже дратувало і набридало. Того ж року батько дав мені саджанець і сказав, що я можу або продати його, або посадити.  Я вирішив посадити. І наступного року він дав мені 10 молодих дерев. Відтоді я вирішив, що це моя особлива справа”, – розповідає Раян.

43tr

А за сім років один саджанець перетворився на 1500. “Мене дуже підтримує  родина. Батько допомагає зрубувати дерева, бо ще не дозволяють самостійно використовувати  бензопилу. А  сестра Чанні і мама роздають рекламні листівки. Я доглядаю за деревами увесь рік у спеціальній батьківській садибі Сомерсет. Вирощувати дерева дуже важко. Щоб досягти результату, завжди треба докласти зусиль, але потім стає зрозуміло – воно того варте”, – додав Раян.

JS115252553_somerset-trees-NEWS-large_trans++BDvQMhznObBNXD_jLcIFB_10lxr3z29rmW271ytTCYo

У планах Раяна  – продати якомога більше дерев. Прибуток він витратить  на навчання в університеті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *