07 грудня 2016 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулась регіональна нарада-семінар із питань організації та проведення прийому вступників у 2017 році до вищих навчальних закладів і наукових установ, що здійснюють підготовку фахівців за освітніми ступенями бакалавр, магістр та доктор філософії усіх форм власності та сфери управління.

У нараді взяли участь проректори та відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів і наукових установ з 5 областей сходу України (Харківська, Сумська, Полтавська, Луганська, Донецька). З вітальним словом виступив ректор ХНТУСГ ім. П. Василенка О. Нанка.

Із доповіддю виступив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, він проаналізував основні переваги та недоліки вступної кампанії 2016 року. Детально поінформував про умови вступу до вишів у 2017 році та зупинився на особливостях щодо графіка подачі та обробки документів, умов зарахування до бакалаврату, магістратури та доктора філософії. Особливу увагу звернув на умови отримання бюджетних місць і пільги окремим категоріям абітурієнтів щодо їх зарахування.

З інформацією про особливості складання іспитів зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році виступив директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л.

Проінформував присутніх про умови роботи системи Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) начальник відділу захисту інформації Державного підприємства «Інфоресурс» Місюра С.М.

У роботі наради-семінару взяли участь Будько І. Р. – завідувач сектору аграрної та спеціальної освіти департаменту вищої освіти МОН України і Труш О. О. – заступник начальника департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Крім того, Шаров О.І. і Будько І.Р. взяли участь у роботі Вченої Ради ХНТУСГ ім. П. Василенка, під час якої відбулась дискусія щодо мотивації та заохочення студентів до навчання з урахуванням зміни умов нарахування стипендій студентам і створення умов для підвищення кваліфікації викладачів університетів.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу