Третьокурсник  технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам’яті Ю.О.Резнікова, що проходив протягом 10 – 11 грудня у Львові.

Його результат – 160 підйомів у «поштовху двох гир вагою 24 кг», а також спортсмен  зафіксував 198 підйомів у вправі «ривок однієї гирі 24 кг». Зазначимо, що   Євгеній Колесник  виконав норматив майстра спорту України. У нього є понад 40 медалей, більше десяти відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» Чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях в Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.

Прес-служба Житомирського
національного агроекологічного  університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *