15 грудня розпочинається реєстрація учасників VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою впровадження інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Найкращі сайти визначатимуть визначатимуть за такими номінаціями:

  • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу);
  • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи);
  • веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
  • веб-сайти позашкільних навчальних закладів;
  • веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.

Додатково  в  номінації «Вебометричний рейтинг» в автоматичному режимі буде визначено  показники доступності матеріалів веб-сайтів через пошукові системи та показники їх згадуваності.

Як зазначено в Положенні про 7-й Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу, предметом конкурсу є змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчально-виховного процесу у діяльності навчальних закладів, послуги, що надаються на сайтах.

Веб-сайти мають бути оновлені/створені не пізніше 9 лютого 2017 року. Для участі в конкурсі необхідно на електронну адресу contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 9 лютого 2017 року.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу, анкету та зразки документів можна знайти на сайті   Інтернет Асоціації України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “15 грудня стартує Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти”
  1. Мне стыдно за сайты школ Днепровского района г. Киева. Это пародия на нормальные сайты, которые есть в Украине. В сельских школах Козина на сайте есть фото всех педагогов, лучших учеников, достижения и много-много другого. А где сайт 195 школы и многих других?? Почему нельзя ничего написать, нет форума? Многим директорам не нравится , что о них пишут и они запретили отзывы о школе и учителях, а напрасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *