7 грудня в м. Тбілісі (Грузія) відбулося чергове 43 засідання Адміністративної Ради – керуючого органу міжнародної міжурядової організації Український науково-технологічний центр (УНТЦ). Від України участь у заході взяли заступник міністра освіти і науки, представник України у Адміністративній Раді УНТЦ Максим Стріха та директор Департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.

Під час засідання було розглянуто проблемні питання роботи Центру, нові шляхи залучення зовнішніх ресурсів до розвитку наукової сфери України та можливість реалізації проектів Рамкової програми ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» за лінією УНТЦ.

Крім того, представники МОН України зустрілися з регіональним представником ініціативи ЄС «Центр передового досвіду щодо зниження радіаційних, хімічних, біологічних, ядерних ризиків (EU CBRN CoE)», обговоривши шляхи реалізації наукових проектів безпекової тематики за лінією Центру.

Зважаючи на важливість подальшого співробітництва між Україною, ЄС та США в межах згаданої організації, делегати розповіли представникам США та ЄС про зміни в українському законодавстві щодо Угоди про створення УНТЦ з метою забезпечення відповідності її положень сучасним національним і безпековим інтересам України, зокрема в контексті оновлення цілей діяльності Центру.

Інформація МОНУ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу