Житомирщина міцно закріпила за собою звання благодійного краю. Доброчинні акції та концерти, виставки, аукціони проходять у Житомирі та області мало не щодня. Благодійники і волонтери допомагають воїнам АТО і громадянам, постраждалим унаслідок конфлікту на сході України, знедоленим дітям і  людям похилого віку, дітям з особливими потребами і багатодітним родинам.

На цьому наголошувалося під час відкриття вже третього Великого Балу Благодійників у Житомирі 9 грудня. Цей захід відвідали представники духовенства  УПЦ КП, Народна артистка України Оксана Білозір, оперна співачка Олена Гребенюк,  посли з Афганістану, Лівану, Камеруну та інших держав, також благодійники міста й області і навіть  із США та Німеччини.

У рамках Балу відбулась презентація роботи клубу благодійників «Ангели добрих справ» та церемонія нагородження кращих благодійників і відомих особистостей, які підтримують та особисто провадять доброчинну діяльність.

Зокрема, відзначили організатори зібрання і Житомирський національний агроекологічний університет. Завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку ЖНАЕУ Наталія Харитонова отримала від «Ангелів добрих справ» диплом за перемогу агроуніверситету в конкурсі «Імперія милосердя»,  номінація –  «Найблагодійніший навчальний заклад». Крім цього, особисто Наталії Харитоновій також вручили медаль «За відданість справі».

15319281_1363248520393194_8610164429872659417_n

Нагадаємо, що  Житомирський національний агроекологічний університет вже понад 10 років опікується дитячим психоневрологічним відділенням  обласної психіатричної лікарні № 1. Допомагають проводити благоустрій території, облаштовувати кімнати, а також влаштовують для маленьких пацієнтів концерти і вистави з подарунками.

Також у ЖНАЕУ активно підтримують благодійні заходи в місті, завдання яких – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей, проводять донорські акції.

Протягом трьох останніх років велика частина волонтерської роботи зосереджена на зборі допомоги для учасників АТО й осіб, які постраждали в ході бойових дій. Студенти, викладачі та керівництво ЖНАЕУ передавали продукти і речі для десантників 95-ї бригади, кошти на лікування поранених бійців, збирали книги для бібліотек Донбасу, тощо.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного  університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *