У столиці створено атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Так, атестаційна комісія здійснюватиме обстеження умов проживання, харчування, матеріально-технічного стану будівель, проведення культурно-виховної роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. За результатами обстежень закладів їм буде присвоєна відповідна категорія (від третьої до вищої).

Очолила комісію заступник голови КМДА Ганна Старостенко. Також до атестаційної комісії увійшли заступник голови комісії, заступник директора Департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олексій Трофимов; представники управління з гуманітарних питань Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок»; ГО «Ліга соціальних працівників міста Києва»; управління охорони здоров’я та санаторно-курортного лікування Державного управління справами.

Інформація Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу