Студенти Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції з проблем права інтелектуальної власності та спеціальної освіти у штаб-квартирі Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у м. Женеві.

У межах заходу делегація КУП на чолі з ректором університету Юрієм Бошицьким мала нагоду провести кілька важливих зустрічей, зокрема поспілкуватися з директором Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхалом Швантнером та постійним представником України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрієм Клименком.

Крім того, представники українського вишу відвідали бібліотеку ВОІВ, передавши у її фонд чималий науковий доробок Київського університету права. Варто відзначити, що надані попередньо видання навчального закладу вже зберігаються у бібліотеці організації, а натомість у КУП НАНУ розміщена єдина в Україні бібліотека-депозитарій ВОІВ. Її фонди, до речі, також були поповнені понад 120 примірниками книг, з-поміж яких є цікаві наукові видання з права, міжнародних відносин, історії України, енциклопедичних та довідкових видань українською та іноземними мовами.

Неформальне спілкування учасників конференції було відзначено знайомством з культурою народів Ізраїлю, організованого студентами ізраїльського ONO коледжу.

За інформацією КУП НАНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу