Дмитро Табачник: наступного року програма «Шкільний автобус» буде виконана на 100% - 3008120101Сьогодні міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник разом із головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Ларіним вручили ключі від 34 новеньких шкільних автобусів представникам освітніх закладів з усіх районів області.
Вітаючи вчителів із святковою подією, Дмитро Табачник наголосив, що Президент України Віктор Янукович визначив одним із пріоритетних завдань МОНмолодьспорту – прискорення виконання державної програми “Шкільний автобус”. Програма була відновлена у 2010 році. Протягом двох років придбано 426 шкільних автобусів, а у нинішньому році освітні заклади отримали майже тисячу транспортних засобів для учнів сільських шкіл.
“Я добре знаю, що кіровоградські сільські школи ще потребують 50 машин. Якщо ми будемо нормально працювати, а не лише вигукувати гасла, то вже наступного року ми на 100 % виконаємо програму “Шкільний автобус”, обладнаємо всі школи сучасними комп’ютерними класами та завершимо під’єднання всіх навчальних закладів до швидкісного Інтернету”, – наголосив Дмитро Табачник.
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін привітав учителів із наступаючим святом Першого дзвінка та наголосив, що розв’язання освітянських проблем, у тому числі закупівля шкільних автобусів, передбачається у програмі соціально-економічного розвитку області “Центральний регіон 2015”. І там чітко визначено, що питання доставки сільських дітей до всіх загальноосвітніх навчальних закладів області буде вирішено до 2015 року.
За інформацією Кіровоградської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *